MENU

Szybkie linki

Zawierzenia Liturgia Godzin Czytania na dziś Biblia Tysiąclecia Biblia Audio Kaplica Cudownego Obrazu Jasna Góra

Zapisy na rekolekcje

W tym Roku nasze Bractwo przezywa swój Jubileusz 300-lecia powstania, jest on okazją do wejścia w osobistą relację zaufania i miłości z Maryją, która jest gotowa nieustannie pomagać tym, którzy zwracają się do Niej w różnych potrzebach.

Kochani zapraszamy na nasze  Rekolekcje  w dniach od  23 do 25 listopad 2018, które poprowadzi dla nas ksiądz profesor Tadeusz Guz

Temat Rekolekcji: „Rola Maryi Królowej Polski w kształtowaniu Narodu Polskiego”

Naciśnij i pobierz plakat do wydruku

Jeżeli chcesz odkryć miłość do Matki, przeżyć niesamowity czas, poczuć matczyną miłość to te rekolekcje są dla Ciebie.  Można już zapisywać się przez email wysyłając zgłoszenie 

 TUTAJ ZOSTAW SWOJE ZGŁOSZENIE

UWAGA Podpisz i odeślij klauzurę

 ZOSTAW SWOJE ZGŁOSZENIE W SKRZYNCE BRACTWA

pisząc e-mail na adres :        kontakt@bractwokrolowejpolski.pl

Kochani dzielmy się mówiąc innym o nas i o tych rekolekcjach by każdy mógł pogłębiać swoją wiarę. Rekolekcje są adresowane do wszystkich  nie tylko do członków Bractwa, chciejmy zaplanować sobie tak czas by móc skorzystać z tych nauk. 

Podczas rekolekcji będzie możliwość wstąpienia do Bractwa ( koszt 40 zł),  a także przyjęcia uroczyście  płaszcza brackiego. Na zakończenie rekolekcji przewidziana jest dla chętnych  wspólna AGAPA w restauracji  (koszt 50 zł)