MENU

Szybkie linki

Zawierzenia Liturgia Godzin Czytania na dziś Biblia Tysiąclecia Biblia Audio Kaplica Cudownego Obrazu Jasna Góra

Niespokojni Nadzieją

Rekolekcje w czerwcu dla Niespokojnych Nadzieją

7 czerwca, 2021
W terminie 19-20 czerwca 2021 odbędą się na Jasnej Górze rekolekcje „MĘŻCZYZNĄ I NIEWIASTĄ STWORZYŁ ICH”, które poprowadzi o. Antonello Cadeddu wraz ze Wspólnotą Przymierze Miłosierdzia.
Są one przeznaczone dla osób poszukujących męża lub żony – dla kobiet w wieku 25 – 40 lat i mężczyzn w wieku 25 – 45 lat, dla osób, które nie zawierały nigdy wcześniej ślubu kościelnego bądź cywilnego, które nie są po stwierdzeniu nieważności małżeństwa i które nie mają dzieci.
 
Koszt udziału w rekolekcjach (bez noclegu i wyżywienia) wynosi 90 zł. Wpłaty należy dokonać po otrzymaniu wiadomości z potwierdzeniu zapisu na konto, które zostanie podane w wiadomości. Osoby, które chciałyby zamówić nocleg  na Jasnej Górze, powinny kontaktować się bezpośrednio z Domem Pielgrzyma. Przy rezerwacji należy podać informację, że bierze się udział w rekolekcjach „Niespokojnych Nadzieją” podać imię i nazwisko ojca Romana Wita OSPPE oraz datę rekolekcji, ponieważ są tam dla nas zamówione pokoje.
 
Zapisy trwają do niedzieli 13 czerwca.
Liczba miejsc jest ograniczona.
Plakat ze szczegółowymi informacjami znajduje się w załączniku.
Zapisy na rekolekcje odbywają się przez formularz. Przed wysłaniem formularza należy upewnić się, że podane informacje są poprawne (pojawia się wiele błędów szczególnie w adresie email, czy dacie urodzenia).
FORMULARZ ZAPISÓW
 
UWAGA: Na rekolekcje należy się zapisywać przez formularz Niespokojnych Nadzieją, a nie formularz, który jest przeznaczony tylko dla członków Bractwa Królowej Polski. Jeśli ktoś próbował zapisać się przez formularz dla członków Bractwa, to powinien jeszcze raz zapisać się przez formularz, do którego link jest powyżej.
Osoby, które nie miały jeszcze okazji zapoznać się z regulaminem grupy, to bardzo o to prosimy.