MENU

Szybkie linki

Zawierzenia Liturgia Godzin Czytania na dziś Biblia Tysiąclecia Biblia Audio Kaplica Cudownego Obrazu Jasna Góra

Aktualności

Podsumowanie rekolekcji „Przez Maryje do Jezusa”

2 marca, 2020

Kochani zakończyły się rekolekcje dla  Bractwa NMKKP, które odbyły się na Jasnej Górze w dniach 28.02 – 1.03 Rekolekcje „Przez Maryje do Jezusa” poprowadził ojciec Dariusz Galant OMI

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za ten wyjątkowy czas spotkań formacyjnych, podczas których nie tylko poznaliśmy się ale też zbliżyliśmy się do siebie jako wspólnoty. Efektem tego było wstąpienie 23 osób nowych do naszego Bractwa. Jest nas coraz więcej także w płaszczach 5 osób uroczyście mogło mieć je nałożone podczas  Eucharystii.

Kochani już dziś zapraszamy na nasze kolejne spotkania w nowym roku kalendarzowym 12.06 – 14.06. 2020 roku. Rekolekcje to przecież pokarm, którego nam nie może zabraknąć. Ogromnie raduje fakt, że wielu członków i sympatyków  Bractwa, potrzebuje nie powierzchownej pobożności ale permanentnej, stałej  formacji.  Każdemu z nas trudno zauważyć w sobie braki i wady a wspólny czas rekolekcji wiele rzeczy prostuje. Jeszcze raz składamy wielkie podziękowania dla naszego rekolekcjonisty ojca Dariusza Galant, który przez 3 dni w konferencjach, adoracjach przybliżał nam wielką miłość i troskę Matki do nas.  Nadzieja wlana w serce każdego z nas podczas tych rekolekcji pozwala wierzyć ze jesteśmy kochani Przez Maryję, która jak dobra mama za rekę oddaje nas Jezusowi.

Zobacz fotorelację