MENU

Szybkie linki

Zawierzenia Liturgia Godzin Czytania na dziś Biblia Tysiąclecia Biblia Audio Kaplica Cudownego Obrazu Jasna Góra

Aktualności

DZIŚ 5 MAJA ZAWIERZENIE NIEPOKALANEMU SERCU MARYI

Maj 5, 2018

„Muszę wyznać – pisała Siostra Łucja – że nigdy nie czułam się tak szczęśliwa, niż kiedy przychodzi pierwsza sobota. Czy nie jest prawdą, że największym naszym szczęściem jest być całym dla Jezusa i Maryi i kochać Ich, Ich wyłącznie, bezwarunkowo?”

Po każdej pierwszej sobocie miesiąca coraz lepiej rozumiemy te słowa s. Łucji – jakaż to wielka radość być przy Sercu Matki, która nas kocha, tak jak nikt inny  na ziemi. Jakaż to wielka radość! Wzrasta ona gdy widzimy coraz więcej ludzi przychodzących i pragnących uczyć się miłości od tego szczególnego Serca – dziękujemy Ci Matko za Twoją obecność w tym miejscu na Jasnej Górze, jakaż to wielka radość móc iść przed Twoje oblicze w każdym momencie gdy się ma takie pragnienie. Dziękujemy osobom, które przybywają tu do stolicy duchowej Polski z różnych parafii naszego kraju i za granicy. Maryja ma szczególną moc przyciągania ludzi. 

To piękne być  przy Sercu Matki bo tam  czujemy się dobrze. Maryja przecież nas zapewnia – na koniec Moje Niepokalane Serce zatryumfuje … Kochani zapraszamy dziś  godz 17:00 aula Kordeckiego